KOTY 2 |fashion photography| » fashion, wedding, food, reportage

Masthead header

Okulary Prodesign Denmark

O oczy trzeba dbać, szczególnie wtedy, kiedy pracuje się przez wiele godzin przy komputerze. Oprócz kropli do oczu i ćwiczeń (np. ósemek), do zdrowego stylu pracy brakowało mi jedynie okularów. Na wiele modeli fukałam, bo albo niewygodne, albo źle podkreślały mój pyszczek, albo chociaż piękne, to zbyt drogie. Jednakże po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam te swoje, jedynie, wymarzone, po prostu piękne pod każdym względem. I wcale, ale to wcale się nie przejmuję tym, iż są przeznaczone dla mężczyzn.

Moje okulary prodesign kupiłam w niezbyt lubianym przeze mnie salonie optycznym – niestety tylko tam je mieli. Co do samych oprawek, to duńskie okulary Prodesign Denmark to cud miód i malina. I to nie tylko moje, ale również inne modele, które znajdziecie na www.prodesigndenmark.com. Natomiast moje Denmarki są:

 • lekkie
 • wygodne
 • designerskie
 • pięknie wykończone (w prostocie tkwi piękno)
 • dopasowują się do kształtu twarzy

Podsumowanie: widać, że Duńczycy nie są tylko specjalistami od uwielbianych przez dzieci i dorosłych (także przez Kotokrytyków) klocków Lego, ale również od oprawek do okularów. Cóż mi pozostaje, jak tylko polecić wszystkim obecnym i przyszłym “okularnikom” oprawki z krainy Lego. Ja swoje okulary prodesign denmark nie zamienię na żadne inne, czy to miałyby być Prada czy Versace.

Pozdrawiam,

Kotka Odwrotka

P.S. Notka od Pasiastego – Kotka Odwrtoka jest na tyle odwrotna, że nawet okulary musi mieć męskie, a nie damskie 😀


okulary prodesign

 • Arek - 19 March 2010 - 19:45

  Dziękuję Kotko Odwrotko za ciekawe, nieznane mi informacje. Sam nosze okulary i marze o wygodnych i ładnych oprawach. Będę pytał u optyków, może mają lub sprowadzą wyroby Prodesign Denmark.
  A tak przy okazji, to do tej pory podziwiałem Danię za kilka rzeczy: klocki lego, które znam z młodości, piwo Carslberg, które już mogę pić (skończyłem 18 lat) i komedie “Gang Olsena”, które niedawno nadawała TV. To Królestwo mnie zadziwia, wytwarza perfekcyjne produkty, ale nie wiedziałem, że wytwarzają też świetne, jak zapewnia Kotka Odwrotka, okulary. Czym jeszcze nas zaskoczą?
  To małe państwo, ale nasi władcy powinni się na nim wzorować, bo jest znacznie bliżej Polski niż Japonia czy Irlandia, które zafascynowały naszych rządzących.
  Jak znacie coś fajnego z Danii, to napiszcie, bo ich bardzo lubię
  Pozdrawiam Arek

 • kotokrytycy - 20 March 2010 - 07:09

  Arku dziękujemy za przypomnienie o piwie z tego pięknego kraju. Duńczycy są rzeczywiście perfekcjonalistami w tworzeniu rzeczy, o czym coraz częściej się przekonujemy. A o okulary proszę pytać, bo na pewno sprowadzą je dla Ciebie. Musisz tylko znać kod/numer danych oprawek, ktore znajdziesz na ich stronie www.
  Pozdrawiamy ciepło,
  Kotokrytycy

 • Lydia - 19 July 2010 - 22:44

  Keep up the good work!

 • Lydia - 19 July 2010 - 22:45

  Beautiful!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*